استاندار لرستان: مشکلات نساجی بروجردباید سریعتر برطرف شود

خرم‌آباد - ایرنا -‍ استاندار لرستان گفت: مشکلات مجموعه کارخانجات نساجی بروجرد باید پیگیری و در اسرع وقت برطرف شود.

سید موسی خادمی شامگاه دوشنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات نساجی بروجرد اظهار داشت: نساجی بروجرد یکی از موفق ترین صنایع استان و کشور است که با پتانسیل بالا در تولید، زمینه اشتغال یکهزار نفر را فراهم کرده است.

وی ادامه داد: بخشی از مشکلات این مجموعه مربوط به بدهی های معوق به بانک عامل و دستگاه های خدمات رسان مانند گاز، آب و برق می باشد که در زمینه رفع این مشکلات ضمن همکاری با نساجی بروجرد باید اقدامات لازم سریعتر صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه طرح های بهسازی و نوسازی خوبی در مجموعه نساجی انجام شده افزود: با توجه به استفاده از سرمایه ثابت کارخانه نساجی بروجرد در زمینه نوسازی و خرید دستگاه های جدید، سودآوری و بازگشت سرمایه آن با توجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا در کشور زمانبر است که در این راستا نساجی بروجرد نیاز به حمایت دارد.

استاندار لرستان افزود: شیوع بیماری کرونا تاثیر خود را بر صنایع استان و نساجی بروجرد گذاشته است که این موضوع باید با بررسی و کارشناسی رفع شود تا ضمن ادامه فعالیت این مجموعه، مشکلی برای کارکنان آن نیز به وجود نیاید.

کارخانجات نساجی بروجرد یک شرکت بزرگ تولید پارچه در شهرستان بروجرد است.

این شرکت مجموعه ای از چند کارخانه مجاور و مرتبط با هم است که خطوط مختلف فرآوری، آماده سازی، تولید پارچه و رنگ آمیزی آن را انجام می دهند.

نساجی بروجرد در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار و در ۱۲۴ هزار متر مربع مساحت بنا در سال ۱۳۶۲ ریال تأسیس شد و یکهزارو ۲۰۰نفر پرسنل دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha