راه‌اندازی چهار واحد تولید دستکش در همدان

همدان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از فعالیت چهار واحد تولید دستکش یکبار مصرف در همدان خبر داد و گفت: این واحدها در راستای پیشگیری از بیماری کرونا راه‌اندازی و مشغول فعالیت هستند.

حمیدرضا متین روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با شروع این واحدهای تولیدی روزانه بیش از ۱۰ کارتن صدتایی دستکش یکبار مصرف تولید و در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: با راه اندازی این خطوط تولیدی، بخشی از نیاز استان رفع می شود و شهروندان می توانند این محصول را از فروشگاه های بزرگ و واحدهای صنفی عرضه تهیه کنند. 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: بخش عمده ای از این تولیدات بین ارگانها و نهادهایی پرتردد مانند بانکها، مراجع قضایی و اداره ها به صورت روزانه توزیع می شود.

متین یادآوری کرد: از نظر تولید اقلام بهداشتی به ویژه ماسک های تنفسی و مواد شوینده و ضدعفونی کننده وضعیت خوبی داریم و نیاز استان را از طریق واحدهای تولیدی تامین می کنیم.

به گفته وی ماسک، مواد شوینده و ضدعفونی کننده تا چند برابر مصرف ماهانه در انبارهای استان ذخیره شده و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

کیانوش جهانپور روز دوشنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از آن در کشور افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز ( اول اردیبهشت) بر اساس گزارش آزمایشگاه ها و دانشگاههای علوم پزشکی یک هزار و ۲۹۴ بیمار جدید مبتلا به بیماری کرونا در کشور شناسایی شد و با در نظر گرفتن موارد جدید، مجموع بیماران مبتلا به این بیماری در کشور به ۸۳ هزار و ۵۰۵ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =