فرماندار: افزایش آمار مبتلایان به کرونا در باغملک نگران کننده‌است

اهواز -ایرنا - فرماندار باغملک با ابراز نگرانی از افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان گفت: ادامه روند افزایش بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان نتیجه بی‌توجهی برخی از شهروندان به دستورالعمل‌های صادره است.

محمدنجاتی پور دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عده‌ای با بی‌توجهی به دستورالعمل ها و بی تفاوتی به حقوق خود، خانواده و مردم سبب آلوده شدن شهرستان شده‌اند.

وی افزود: این افراد با بی توجهی ، تلاش ، همراهی و کمک‌های مردم وظیفه شناس همچنین زحمات مسوولان برای مهار و کنترل بیماری کرونا در این شهرستان را تباه کرده‌اند و موجب افزایش آمار بیماران کرونایی در باغملک شده‌اند.

فرماندار باغملک با بیان اینکه با افزایش آمار مبتلایان به کرونا شهرستان باغملک از وضعیت سفید خارج شده است هشدار داد: از این به بعد باید منتظر مبتلا شدن تعداد بیشتری از مردم باشیم که بسیارناراحت کننده و عذاب آورست چرا که این روند خبرهای ناگواری در پی دارد.

رئیس شورای سلامت باغملک با درخواست از مردم برای همکاری با مجموعه دستگاه‌هایی که کار مقابله با بیماری کرونا را انجام می‌دهند افزود: از مردم تقاضا می شود در خانه بمانند و از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند زیرا این ویروس مرگبار در حال گسترش در شهرستان است.

موارد مثبت از بیماری کووید ۱۹ یا ویروس کرونا از اواخر بهمن پارسال در کشور مشاهده شد.

شیوع این ویروس بر بیشتر فعالیت‌های اقتصادی ، آموزشی ، اداری اجتماعی و فرهنگی خوزستان تاثیر بسیار بالایی گذاشته است.

ویروس کرونا یا کووید ۱۹ اواسط ماه دسامبر (۲۴ آذر۹۸) در شهر ووهان چین گزارش شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha