۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۶:۵۳
کد خبر: 83758065
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۴ باند مواد مخدر در تهران منهدم شدند

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۶:۵۳
کد خبر: 83758065
۳۴ باند مواد مخدر در تهران منهدم شدند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس پایتخت گفت: در اجرای سی و چهارمین مرحله طرح رعد، ۳۴ باند توزیع مواد مخدر، قاچاقچیان کالا و باند سارقان منهدم شد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سردار حسین رحیمی در این باره اظهار  داشت: در این مرحله از اجرای طرح رعد در مجموع یک هزار و ۲۱۸ سارق، توزیع کننده مواد مخدر، تولید و توزیع کنندگان اقلام ضد فرهنگی، قاچاقچیان و محتکران کالای اساسی و قاچاق دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.

وی عنوان داشت: ارزش اموال مکشوفه از افراد دستگیر شده در این مرحله از طرح رعد حدود ۱۳ میلیارد تومان است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری ۱۳۵ خرده فروش مواد مخدر بیان داشت: از این افراد بیش از هفت کیلو مواد مخدر کشف و تحویل مرجع قضائی شدند.

وی با اشاره به  دستگیری ۸۰۴ سارق، گفت: این سارقان در قالب ۳۰ باند فعالیت می کردند و از آن ها بیش از ۱۲ هزار قلم انواع وسایل سرقتی به ارزش حدود ۱۱ میلیارد تومان کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف ۱۸۶ دستگاه خودرو و موتور سیکلت سرقتی در این مرحله طرح گفت: تعدادی از سارقان دستگیر شده دارای سابقه قبلی بودند که در بررسی های صورت گرفته از مجموع آنها ۳۹۴نفر سابقه دار و ۴۰۶ نفر بدون سابقه قبلی بودند.

وی با اشاره به دستگیری ۱۵ قاچاقچی کالا افزود: از این افراد بیش از هفت هزار و ۶۰۰ قلم انواع کالای قاچاق به ارزش ۲ میلیارد تومان کشف شده است.

رحیمی خاطر نشان کرد: طرح های مختلف پلیس پایتخت از جمله طرح های رعد، صاعقه و ظفر را با قدرت ادامه خواهیم داد و اجازه نمی دهیم کسی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha