۱ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۲
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83758042
۰ نفر

برچسب‌ها

سلطانی: خطر محرومیت استقلال را تهدید نمی‌‎کند

تهران- ایرنا- معاون باشگاه استقلال درباره پرونده‌های مالی این باشگاه در فیفا ‌گفت: با بخش بین‌الملل فدراسیون فوتبال صحبت کردیم و قرار است این بدهی‌ها از مطالبات‌مان در فیفا پرداخت شود و خطری استقلال را تهدید نمی‌کند.

امیر سلطانی پس از نشست مسوولان چند باشگاه در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه کشورهای دنیا درگیر ویروس کرونا هستند و شروع لیگ برتر به راحتی نیست.

وی افزود: با توجه به دوری بازیکنان از تمرینات، آنها از شرایط مطلوب جسمانی خارج شده‌اند و برای رسیدن به آمادگی مطلوب نیاز به تمرینات حداقل سه هفته‌ای دارند.

معاون استقلال تصریح کرد: مسابقات لیگ برتر ۴۵ روز طول خواهد کشید و بعد از آن نیز برای شروع لیگ جدید به ۷۵ روز زمان نیاز است. شروع لیگ برتر موضوع کاملا پیچیده‌ای است و باید منتظر ماند تا ببینیم کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا چه تصمیمی خواهند گرفت.

معاون باشگاه استقلال درباره پرونده‌های مالی باشگاه استقلال عنوان کرد: یکسری پرونده‌ها حکم نهایی گرفته‌اند و دو هفته گذشته نامه‌ای به فیفا ارسال کردیم تا از منبع مطالبات‌مان برداشت شود. با بخش بین‌الملل فدراسیون صحبت کردیم و قرار است از مطالبات‌مان در فیفا پرداخت شود و خطری استقلال را تهدید نمی‌کند.

وی تاکید کرد: مهدی محمدنبی به تازگی دبیر کل فدراسیون فوتبال شده است اما سابقه زیادی در فدراسیون فوتبال دارد و می‌تواند در این سمت به موفقیت برسد.

معاون باشگاه استقلال در پایان درباره کنایه‌هایی که از سوی فرهاد مجیدی در فضای مجازی منتشر می شود، گفت: این موضوع به من مربوط نیست و صلاحیت آن را ندارم که درباره‌اش حرف بزنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =