تهیه‌کننده «نون‌خ» شایعه کمک مالی استانداری کرمانشاه را تکذیب کرد

تهران- ایرنا- تهیه کننده سریال «نون‌خ»، اخباری مبنی بر دریافت هر گونه کمک مالی و نقدی از طرف استانداری کرمانشاه‌ به این سریال را تکذیب کرد.

مهدی فرجی تهیه کننده سریال نون‌خ درباره انتشار اخباری پیرامون کمک‌های استانداری کرمانشاه‌ به این سریال، گفت: از ابتدای ساخت این سریال، گفتگوهایی با مسؤولان استان کرمانشاه و استاندار داشتیم و حتی استاندار در مراسم آغاز تصویربرداری سریال نیز حضور پیدا کرد. 

وی ادامه داد: استانداری کرمانشاه فقط در بخش لجستیک و پشتیبانی کمک‌هایی به ما کردند که تشکر و قدردانی می‌کنم اما هیچ گونه پشتیبانی ‌مالی برای ساخت این سریال انجام ندادند. 

تهیه‌کننده سریال نون‌خ ادامه داد: تمامی اخبار درباره کمک مالی و یا صرف بودجه ای از طرف سازمان‌های خارج از صداوسیما برای ساخت این سریال صحت ندارد. هیچ نهاد و سازمانی در  استان کرمانشاه برای ساخت سریال نون‌خ به سازندگان این سریال کمک‌ مالی نکرده است.

سریال تلویزیونی طنز نون خ ۲ فصل دوم از مجموعه ای به همین نام و به کارگردانی سعید آقاخانی است و به ماجراهای مردی به نام «نورالدین خانزاده» و اهالی روستایی در غرب کشور می پردازد. سعید آقاخانی افزون بر کارگردانی نقش «نورالدین خانزاده» را برعهده دارد.

فصل نخست این سریال به کارگردانی آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک پخش شد و عنوان پربیننده‌ترین سریال نوروز را کسب کرد. فصل دوم این مجموعه از ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ از شبکه یک در حال پخش است.  

حمیدرضا آذرنگ، شقایق دهقان، سیروس میمنت رنجبر، میرطاهر مظلومی، مجید یاسر و هدیه بازوند از دیگر بازیگران سریال «نون خ ۲» هستند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha