برقراری ۸۳ هزار و ۵۰۰ تماس با ایثارگران در ایام شیوع ویروس کرونا

تهران- ایرنا- مدیرکل مددکاری اجتماعی و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران از برقراری ۸۳ هزار و ۵۰۰ تماس با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و پیگیری مسائل و مشکلات آنها در ایام شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه «ایثار» حجت‌الله فرهادی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان دیدار حضوری با جامعه ایثارگری، تمامی همکاران از طریق تماس با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مسائل و مشکلات آنها را پیگیری می‌کنند که در این راستا ۸۳ هزار و ۵۰۰ تماس در سراسر کشور صورت گرفته است.

وی افزود: با توجه به این‌که جامعه ایثارگری به‌ویژه افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای از آسیب‌پذیری بیشتری برخوردار هستند، ضمن ارتباط تلفنی، توصیه‌های لازم در خصوص مراقبت‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی هم به‌منظور جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ارائه شد و ضمن مراجعه حضوری به درب منزل ایثارگران و پیگیری مسائل و مشکلات احتمالی آنها، اقلام بهداشتی و پیشگیری از ویروس کرونا نیز تحویل شده است.

فرهادی  اضافه کرد: مددکاران و مشاوران از طریق ارتباط با ایثارگران، ضمن ارائه توصیه‌های لازم در خصوص پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، به بازماندگان قربانیان این بیماری خـدمات مددکاری و مشاوره‌ای ارائه می‌دهند.

به گزارش ایرنا، کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز گذشته -یکشنبه- اعلام کرد: تاکنون ۸۲ هزار و ۲۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا به ۵۱۱۸ نفر رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =