کاکاشویلی: پارس‌جنوبی حتی پول عملم را نداد

تهران- ایرنا- هافبک سابق گرجستانی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: قراردادم را با این تیم فسخ کردم، چرا که نه تنها به تعهداتش عمل نکرد، بلکه پول عمل جراحی من را هم نداد.

«کاخابر کاکاشویلی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به جدایی‌اش از پارس جنوبی‌جم افزود: متاسفانه در حالی که میزان دریافتی تمام بازیکنان در پایان نیم فصل به بیش از ۵۰ درصد رسید اما هیچ پولی به من پرداخت نشد آن هم در حالی که من مصدوم بودم و باید جراحی می‌کردم. مقدار دریافتی من در تمام فصل کمتر از ۳۰ درصد بود. از طرفی مبلغ قراردادم هم چندان بالا نبود که باشگاه نتواند آن را پرداخت کند من هم در حالی که این بی‌اهمیتی را دیدم قراردادم را فسخ کردم.

وی افزود: در دیدار با استقلال مصدوم شدم و نیاز به عمل جراحی داشتم اما اقدامی از باشگاه صورت نگرفت. من هزینه عمل جراحی را حتی از جیبم دادم تا بعدا از باشگاه بگیرم اما اقدامی صورت نگرفت.

هافبک گرجستانی پارس جنوبی‌جم اضافه کرد: هنگامی که این بی‌اهمیتی را دیدم تصمیم گرفتم قراردادم را فسخ کنم. البته مسوولان پارس‌جنوبی چندین بار پیشنهاد تمدید قرارداد را به من دادند تا قرارداد جدیدی را عقد کنم اما من در پاسخ گفتم که ابتدا مطالبات قبلی را پرداخت کنند و بعد برای قرارداد جدید اقدام کنیم. الان حدود یک ماه است که آن فردا نرسیده است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر به خاطر اینکه به پارس جنوبی‌جم علاقه دارم و دوست ندارم مشکلی برای این تیم به وجود بیاید هنوز از طریق فیفا برای مطالباتم اقدام نکردم، اما حداکثر تا هفته آینده صبر می‌کنم و اگر اقدامی صورت نگرفت از طریق فیفا برای دریافت مطالباتم اقدام خواهم کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha