اقشار آسیب‌دیده سنندجی بسته حمایتی دریافت کردند

سنندج - ایرنا - رییس سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج از توزیع بسته حمایتی دولت میان دستفروشان و رانندگان ناوگان اتوبوسرانی این شهر خبر داد.

تورج سلطنت پوری روز دوشنبه در این رابطه اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا موجب تعطیلی بعضی از مشاغل در بخش‌های مختلف و به تبع آن کاهش و از بین رفتن منبع درآمد بسیاری از اقشار شد.
وی افزود: دستفروشان و رانندگان ناوگان اتوبوس‌رانی، ۲ قشر آسیب پذیر بودند که به علت شیوع ویروس کرونا کسب و کار آنها دچار مشکل شده است.
رییس سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج یادآور شد: براساس دستوالعمل ابلاغی برای حمایت از مشاغل آسیب. پذیر، توزیع بسته‌های حمایتی به این اقشار در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به توزیع این بسته به دستفروشان و رانندگان اتوبوس‌رانی، گفت: در این طرح براساس لیست موجود بسته حمایتی شامل برنج، روغن مابع و مرغ بین ۳۵۳ نفر از دستفروشان و ۷۸ نفر از رانندگان ناوگان اتوبوس رانی توزیع شد.

 رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تا ظهر یکشنبه ۳۱ فروردین در مجموع ۸۲ هزار و ۲۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور نیز به پنج هزار و ۱۱۸ نفر رسید

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =