توزیع ۲ هزار و ۱۲۲ سبد غذایی از سوی هلال احمر همدان

همدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: تیم‌های هلال احمر در قالب طرح فرشتگان رحمت اقدام به توزیع ۲ هزار و ۱۲۲ سبد و بسته حمایتی و معیشتی در این استان کردند.

بهروز کارخانه ای روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ارزش سبدها و بسته های غذایی توزیع شده در مناطق محروم توسط تیم های هلال احمر ۲۸۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برآورد شده است.

وی اضافه کرد: همچنین ۳۵ هزار و ۳۰۵ بسته و اقلام بهداشتی و ۶۹ هزار و ۷۵۱ عدد ماسک در مجموع به ارزش حدود ۴۵۰ میلیون تومان در این مدت زمان به صورت رایگان توسط جمعیت هلال احمر همدان توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان درباره فعالیت ها و اقدام های صورت گرفته در راستای پیشگیری از اپیدمی کرونا توضیح داد: ارائه آموزش های ویژه کرونا به ۱۹۰ تن از کارکنان، ۴۷۸ تن از اعضا و داوطلبان و ۶ هزار و ۲۲۰ تن از عموم مردم صورت گرفت.

کارخانه ای افزود: ۸۳۳ تن از داوطلبان جمعیت هلال احمر اقدام به ضدعفونی و گندزدایی ۶۸۲ معبر و خیابان این استان به مسافت هزار و ۷۵۰ کیلومتر کرده اند؛ همچنین ۱۵۹ مسجد، ۱۲ اتوبوس، ۲ گرمخانه و یک زندان و ۱۸۸ مورد سایر اماکن عمومی ضدعفونی و گندزدایی شدند.

وی اضافه کرد: در راستای تولید ماسک، دستکش و لباس‌های سرهمی توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر سه کارگاه فعال شده که موفق به تولید ۵۰ هزار عدد ماسک و یک هزار جفت دستکش شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =