۳۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۰
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83756818
۰ نفر

برچسب‌ها

اتلاف منابع شهرداری تهران در پی موازی کاری‌ها

تهران - ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت که موازی کاری و تداخل مسئولیت ها موجب اتلاق منابع در شهرداری می شود.

به گزارش ایرنا، «علی اعطا» روز یکشنبه با حضور در جمع خبرنگاران درباره تصویب جزئیات لایحه «ضوابط تشکیلاتی شهرداری تهران» گفت:با توجه به اینکه شهرداری طی دهه های اخیر (دو دهه اخیر) به لحاظ ساختار اداری رشد غیر قابل قبولی پیدا کرده است، شورای شهر در دوره پنجم از ابتدا موضوع اصلاح ساختار سازمانی شهرداری تهران را در دستور کار داشت.

وی با بیان اینکه موازی کاری در ساختار شهرداری تهران زیاد است، عنوان کرد: تداخل مسئولیت ها موضوع دیگری است که در شهرداری تهران به کرات اتفاق می افتد و مجموع این اقدامات به صورت جدی موجب اتلاف منابع شده است.

سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد: در این راستا بحث اصلاح ساختار و تعریف ضوابط تشکیلاتی در دستور کار شورای شهر تهران قرار گرفت، در این رابطه دو لایحه در دستور است که اولین آن تحت عنوان لایحه «ضوابط تشکیلاتی شهرداری تهران» امروز به تصویب رسید. براساس آنچه که به تصویب رسید ماموریت ها و تعاریف بخش های مختلف شهرداری تهران تدقیق می شود.

اعطا با بیان اینکه در این باره مجموعه ضوابطی هم مقرر شده است، افزود: این مجموعه ضوابط می تواند ملاکی برای تشکیل ساختار جدید شهرداری تهران باشد، امیدوارم ظرف دو الی سه هفته آینده لایحه اصلاح ساختار شهرداری در دستور کار شورای شهر تهران قرار گیرد. ادغام برخی از معاونت های شهرداری یا جا به جایی برخی از شرکت ها و سازمان های ذیل معاونت ها و ادغام برخی از ادارات کل در دستور کار خواهد بود.

اعضای شورای شهر تهران امروز یک فوریت لایحه یادشده را تصویب کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =