۳۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۸
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83756816
۰ نفر

برچسب‌ها

عرضه سیم‌کارت رایگان در استان بوشهر اینترنتی شد

بوشهر-ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: برای خرید سیم‌کارت رایگان به منظور ثبت‌نام وام نیازی به مراجعه حضوری در دفاتر پیشخوان دولت نیست.

علی سملیان روز یکشنبه در این رابطه افزود: پرداخت وام یک میلیونی به خانوارهای یارانه بگیر به منظور جبران تبعات منفی اقتصادی ویروس کرونا یکی از برنامه‌های حمایتی دولت است،

وی بیان کرد: متقاضیان دریافت این وام باید درخواست خود را به صورت پیامک به وزارت رفاه اعلام کنند و یکی از شرایط این است که سیم‌کارت باید به نام یارانه‌بگیر ثبت شده باشد.

سملیان ادامه داد: این موضوع سبب ازدحام جمعیت زیادی از سرپرستان خانوار مقابل دفاتر پیشخوان برای خرید سیم کارت شده بود که می‌توانست موجب شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر  استان بوشهر عنوان کرد: به منظور حفظ سلامت افراد مقرر شد، اپراتورهای تلفن همراه به صورت اینترنتی ثبت نام  را انجام دهند و شرکت پست موظف به تحویل سیم‌کارت درب منزل افراد است.

سملیان عنوان کرد: در این راستا از هم‌استانی‌ها تقاضا می‌شود از مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت برای خرید سیم کارت خودداری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =