رضازاده: با کمک بزرگان پاراوزنه برداری، تیم را برای توکیو ۲۰۲۱ آماده می‌کنیم

تهران- ایرنا- دارنده ۲ مدال طلای المپیک در رشته وزنه‌برداری گفت: خدمت در فدراسیون جانبازان و معلولین برایم افتخار است و با مشورت بزرگان پاراوزنه برداری، تیم را برای افتخارافرینی در توکیو آماده می‌کنیم.

حسین رضازاده که امروز از سوی محمد شروین اسبقیان به عنوان سرپرست انجمن پاراوزنه برداری انتخاب شد در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وزنه برداری و پاراوزنه‌برداری از یک خانواده هستند و این رشته در بازی‌های قهرمانی آسیا، پاراآسیایی و پارالمپیک افتخارات زیادی کسب کرده است. نامدارانی همچون مرحوم سیامند رحمان در این رشته بودند که شهرت جهانی داشتند. کمک به تیم باعث افتخار من است و برنامه‌های موردنظرم را در پاراوزنه برداری اجرایی خواهم کرد.

قهرمان وزنه برداری جهان در دسته فوق سنگین ادامه داد: البته تحقق چشم‌اندازهای توسعه این رشته به تنهایی امکان پذیر نیست بلکه با کمک صاحب‌نظران و بزرگان پاراوزنه برداری به دنبال آماده کردن تیم برای توکیو ۲۰۲۱ خواهیم بود.

دارنده مدال طلای المپیک‌های سیدنی و آتن در پایان گفت: البته تمام برنامه من به تیم و اعزام به پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو محدود نمی‌شود و توسعه زیرساختی و استعدادیابی در این رشته نیز باید در دستور کار قرار گیرد. استعدادیابی گام نخست تربیت ورزشکاران نام‌آور و نام‌دار در این رشته است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha