سرپرست ماشین‌سازی: تا پایان اردیبهشت با شیمبا توافق می‌کنیم

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه ماشین‌سازی تبریز، گفت: تا پایان اردیبهشت ماه با «شیمبا» برای پرداخت مطالباتش توافق می‌کنیم.

حسن آذرنیا، سرپرست باشگاه ماشین سازی درباره نشست مدیران باشگاه‌های لیگ برتری و لیگ یکی در فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: با شرایط کشور و نوسان دلار، قرار شد فدراسیون فوتبال، قالب مشخصی به باشگاه‌ها برای قراردادهای مالی ارائه کند. مدیران باشگاه‌ها هم با هماهنگی هیات مدیره و نسبت به روند باشگاه خود، کارهایی می‌کنند تا شاهد پرونده‌های باز در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال و فیفا نباشیم و فوتبال خوب و پررونقی داشته باشیم. 

وی درباره پنجره بسته نقل‌وانتقالاتی این باشگاه گفت: این مشکل به خاطر پرونده لوسیانو پریرا ایجاد شد. از زمانی که زنوزی باشگاه را در اختیار گرفت، نماینده ویژه‌ای برای پرونده تعیین و جلسات متعددی با وکیلش برگزار کرد. تا پایان اردیبهشت، حتماً توافقی میان شیمبا و ماشین‌سازی انجام می‌شود. ماجرا در شرف حل و پرداخت پول است. با توجه به اینکه یک پنجره بسته در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل سپری کردیم، با شروع فصل نقل‌وانتقالات شاهد جذب بازیکن از طرف ماشین‌سازی خواهید بود.

آذرنیا درباره کسر قرارداد بازیکنان تیم‌های اروپایی و اینکه آیا این اتفاق در ماشین‌سازی نیز رخ می‌دهد یا خیر اذعان داشت: انجام این کار در ایران مشکل است. چون قراردادهای ما فصلی است و اگر ۹ هفته باقی‌مانده برگزار شود، کسر قرارداد منطقی نیست. اگر مسابقات مختومه اعلام شود، می‌توانیم با هماهنگی فدراسیون فوتبال و کمیته وضعیت، درصدی از قرارداد بازیکنان را بر مبنای هفته‌های برگزار شده کسر کنیم، وگرنه این موضوع با ادامه رقابت‌ها منتفی است.

برچسب‌ها

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha