جواهری: بازیکنی که با گل‌گهر قرارداد نبسته، تنها شاکی ما در فیفا است

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان گفت: تنها شاکی ما در فیفا بازیکنی است که اصلا با او قرارداد نبستیم اما به دلیل اینکه او چند هفته در تمرینات ما شرکت کرده از ما شکایت کرده است.

«محمد جواهری» پس از اتمام جلسه باشگاه‌های بدهکار با مسوولان فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: در مسوولان فدراسیون تشکر می‌کنم که در این نشست حاضر شدند. از مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون تا مسوولان کمیته تعیین وضعیت، کمیته برگزاری مسابقات لیگ، کمیته نقل و انتقالات و امور بین الملل در این نشست در این جلسه حضور پیدا کردند و بحث‌های مختلفی در این نشست مطرح شد. فدراسیون در جلسه امروز نشان داد که در کنار باشگاه‌ها است و به باشگاه‌ها مشاوره می‌دهد تا در پرونده‌های بین‌المللی بتوانیم برنده شویم و حقی ضایع نشود.

وی در مورد پولی که گفته می‌شود توسط باشگاه گل‌گهر به فدراسیون بابت پرداخت پول مارک ویلموتس پرداخت شده، گفت: چندین بار به این سوال جواب دادم و گفتم که باشگاه و شرکت گل‌گهر نه تا الان در پرونده پرداخت پول ویلموتس ورود کرده و نه قصدی برای ورود دارد. در مورد ویلموتس تنها در آن مقطع از سوی محمدرضا ساکت مدیر وقت تیم‌های ملی تماسی گرفته شد که این مربی قصد دارد به تمام شهرهای ایران سر بزند و در همین راستا فردا به سیرجان خواهد آمد. ما هم برای اینکه زمانی را داشتیم او را به خانه یکی از شهروندان سیرجانی که یک پژوهشگر و محقق بود، بردیم چرا که او در خانه ای سنتی زندگی می‌کرد و او را با فرهنگ شهرمان آشنا کردم. همچنین سرمربی تیم ملی را به صورت سرزده به شرکت گل گهر بردیم تا این مربی در بین جامعه کارگری حضور پیدا کند. چرا که حاصل دسترنج این کارگران عزیز است که ما امروز در لیگ برتر تیمداری می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان در رابطه با پرونده‌های این تیم در فیفا اشاره کرد: وینگو بگوویچ در زمان حضورش سه بازیکن خارجی را جذب کرد که ۲ تن از آنها با ورود جلالی در فهرست مازاد قرار گرفتند و تیم را ترک کردند. ما هم بلافاصله با آنها تسویه کردیم تا مشکلی پیش نیاید. یک بازیکن تنها به صورت تستی در تمرینات ما حاضر شده بود که این بازیکن صربستانی الان شاکی شده است. او ۲ الی سه هفته در ایران بود اما قراردادی منعقد نشد. این بازیکن بابت حضور در تمرینات از ما شکایت کرده است.

وی گفت: ما با بازیکن هلندی، برزیلی، وینگو و دستیار او تسویه کردیم تا مشکلی پیش نیاید تنها بازیکن صربستانی که اصلا با او قراردادی نبستیم از ما شاکی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha