پوتین خطاب به مردم روسیه: نگران نباشید از کرونا جلوتریم

مسکو - ایرنا - رییس جمهوری روسیه در تبریک عید پاک به مردم کشورش به آنان اطمینان داد که کرملین از کرونا جلوتر است و امکانات پزشکی لازم و سرمایه کافی برای حمایت از مردم وجود دارد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، ولادیمیر پوتین افزود: ما همواره جلوتر از کرونا عمل میکنیم چرا که به دقت تجربه دیگر کشورها را زیر نظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: از طرفی تعامل خوبی با دوستان و همکاران خود در دیگر کشورها داریم و از میزان بالای خطر به خوبی آگاه هستیم‌و مشکلات مردم را هم‌ درک می‌کنیم.

رییس جمهوری روسیه ادامه داد: جای نگرانی نیست چرا که ما می‌دانیم که در هر شرایطی چه اقدامی باید انجام دهیم و چه عملکردی داشته باشیم ضمن اینکه توان مالی لازم برای حمایت از مردم خود را داریم.

پوتین یادآور شد: حمایت از زندگی و سلامتی مردم و اقتصاد نیاز به منابع و ذخایر اضافی لازم دارد که ما داریم و از آنها به دقت برای کمک به آنهایی که اکنون در وضعیت سختی قرار دارند استفاده خواهیم کرد.

گفتنی است شمار مبتلایان به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش شش هزار و ۶۰ مورد جدید به ۴۲ هزار و ۸۵۳ نفر رسید و ۴۸ نفر دیگر جانباختند تا تعداد قربانیان به ۳۶۱ تن افزایش یابد.

تاکنون سه هزار و ۲۹۱ نفر در روسیه بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha