۳۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۹
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83756659
۰ نفر

برچسب‌ها

آموزش و پرورش ناحیه یک کرج درپرسش مهربرتر استانی شد

کرج –ایرنا- مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج گفت: این ناحیه موفق به کسب رتبه اول بیستمین دوره مسابقات پرسش مهرریاست جمهوری را دراستان البرز شد.

 فرزاد شعبانی روزیکشنبه درگفت و گو با ایرنا اظهارداشت: دانش آموزان آموزش و پرورش ناحیه یک کرج با کسب ۶۳ رتبه برتر در موضوع پرسش مهر ریاست جمهوری برتر استان شناخته شدند.

وی تصریح کرد: هرسال رییس جمهوری به مناسبت بازگشایی مدارس با آغازسال تحصیلی متناسب با مسائل و مشکلات جامعه پرسش هایی را مطرح می کند وازدانش آموزان و معلمان برای برون رفت از مسائل و مشکلات راه کارهایی را درخواست می نماید.

شعبانی  اضافه کرد: امسال بیستمین دوره پرسش مهر ریاست جمهوری با موضوع " مدرسه شاداب و با نشاط " در مرحله استان با رقابت ۵۰۰ دانش آموز در مرحله استانی به پایان رسید  که آموزش و پرورش ناحیه یک کرج با ۶۲ عنوان رتبه نخست استان را بدست آورد.

وی ادامه داد: دراین دوره ازمسابقه پرسش مهر ریاست جمهوری ۴۶ هزار نفر رشته درسطح  منطقه شرکت کردند که 2هزار اثر درسطح منطقه برگزیده و به دبیرخانه استان راه پیدا کرد.

شعبانی  خاطرنشانکرد: تعدادی از آثاردانش آموزان این ناحیه به مرحله کشوری پرسش مهر ریاست جمهوری راه پیدا کرده است.

وی تاکید کرد: فراخوان پرسش مهر با اهداف جلب مشارکت فعال فرهنگیان و دانش آموزان ، حساس کردن فضای فرهنگی جامعه، شناسایی علل و عوامل پیشرفت، توسعه وافزایش حس مسئولیتپذیری مخاطبان انجام می شود.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد که حدود ۵۵ هزار نفرآن درآموزش و پرورش ناحیه یک کرج تحصیل می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =