تصادف جاده مریوان - سقز ۲ کشته بر جای گذاشت

سنندج - ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی کردستان گفت: برخورد بین دو دستگاه خودرو وانت‌ پیکان و سواری پژو ۴۰۵ در جاده مریوان به سقز، موجب کشته شدن ۲ نفر و مصدومیت سه تن دیگر شد.

سرهنگ عیسی گوهری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: راننده پژو ۴۰۵ از مریوان به سمت سقز در حال حرکت بود که به دلیل انحراف به چپ با وانت‌ پیکان برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه بر اثر این تصادف هر ۲ راننده جان خود را از دست دادند، افزود: سه نفر از سرنشینان این خودروها نیز مصدوم شده و توسط نیروهای مرکز فوریت‌های اورژانس به بیمارستان امام خمینی (ره) سقز انتقال داده شدند.

رییس پلیس راه کردستان بر لزوم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و یادآور شد: با توجه به کوهستانی بودن اغلب محورهای استان، نیاز است رانندگان با دقت و سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

سرهنگ گوهری با بیان اینکه مردم در شرایط کنونی و تا حد امکان از انجام سفرهای غیرضروری اجتناب کنند، تاکید کرد: رانندگان فاصله طولی با خودرو جلویی را رعایت کنند و از انحراف به چپ و سبقت غیرمجاز بپرهیزند.

طول شبکه راه های استان هفت هزار و ۸۳۴ کیلومتر است که این میزان شامل ۶ هزار کیلومتر راه روستایی، ٢٢٦ کیلومتر بزرگراه، ٣٠٨ کیلومتر راه اصلی و یک هزار و ٣٠٠ کیلومتر راه فرعی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =