استاندار آذربایجان‌غربی: تلاش‌ و مجاهدت کادر آزمایشگاهی جای قدردانی دارد

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تلاش و نقش کادر آزمایشگاهی در تشخیص درست و جامع کنترل بیماری کرونا بسیار ارزنده بوده و جای قدردانی دارد.

محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از آزمایشگاه مرجع تشخیص بیماری کرونا در ارومیه، با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان و دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: بیماری‌یابی که امروز در استان انجام می‌گیرد موجب شناسایی بیماران بیشتر و کنترل سریعتر بیماری می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت مطلوب تجهیزات پزشکی و بهداشتی در بیمارستان‌های استان، گفت: در تامین اقلام حفاظتی و بهداشتی برای کادر درمان مشکلی وجود ندارد و اولویت نخست استان در توزیع اقلام بهداشتی، مدافعان سلامت هستند.

وی با بیان اینکه ظرفیت آزمایشگاهی استان در تشخیص کرونا افزایش یافته است، بیان کرد: این عامل اگر چه موجب شناسایی بیشتر مبتلایان شده اما در کنترل و ایزوله افراد بیمار بسیار مهم و ارزشمند است.

استاندار آذربایجان‌غربی اظهار داشت: به طور قطع با همراهی مردم و مسوولان در اجرای دقیق و کامل طرح فاصله‌گذاری هوشمند می‌توان بیماری کرونا را به طور کامل کنترل کرد.

مقابله گسترده با کویید- ۱۹ بدون‌شک نیازمند همکاری و همیاری آحاد جامعه است اما در میان انواع مختلف نقش‌آفرینی‌های مردمی، نقش مشارکت‌های مالی خیران آذربایجان‌غربی به ویژه در تامین امکانات و اقلام بهداشتی و درمانی ستودنی و برجسته بوده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =