ائمه جمعه رکن اصلی رزمایش مواسات و همدلی هستند

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ائمه جمعه در رزمایش مواسات که لبیک به فرمان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) است، رکن اصلی این حرکت عظیم هستند.

آیت الله «مصطفی علما» روز یکشنبه در نشست با ائمه جمعه شهرستان های استان کرمانشاه که با حضور تشکل های فرهنگی و انقلابی برگزار شد، افزود: ائمه جمعه به عنوان رییس و مسوول رزمایش مواسات و همدلی در شهرستان ها تعیین شده اند و انتظار می رود با توانمندی بالایی که دارند این حرکت بزرگ را مدیریت نمایند.

امام جمعه کرمانشاه با تجلیل از خیّران و مردمی که پای کار هستند، گفت: این برنامه یک حرکت اصیل اسلامی است که در گذشته هم وجود داشته و باید همه ما در این موضوع حضوری فعال داشته باشیم.

آیت الله علما با استناد به فرمایش رهبر انقلاب اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری تاکید ویژه ای روی این موضوع دارند و اساس کار ائمه جمعه کار و فعالیت فرهنگی و خدمت رسانی به مردم، بخصوص اقشار محروم می باشد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: امید می رود با اجرای دقیق این برنامه و شناسایی محرومان و مستمندان، کمک های مردم و خیّران بخوبی به دست اقشار آسیب پذیر برسد.
 قبل از سخنان نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه برخی از ائمه جمعه به ارایه نقطه نظرات خود پیرامون نحوه اجرای مواسات و همدلی پرداختند.

سرخط اخبار استان‌ها