اجاره بهای ۱۰ باشگاه ورزشی در البرز بخشیده شد

قزوین – ایرنا – سرپرست فرمانداری البرز گفت: اجاره بهای ۱۰ باشگاه ورزشی در سطح شهرستان با هدف اجرای طرح کمک مومنانه و حمایت از اقشار آسیب پذیر در برابر کرونا مورد بخشودگی قرار گرفت.

محمد نصیری روز یکشنبه در بازدید از چند باشگاه ورزشی بدنسازی در شهر بیدستان، افزود: اجاره بهای باشگاه‌های ورزشی بخش خصوصی این شهر به موجران باشگاه‌ها به مدت سه ماه بخشیده شد که جا دارد از این اقدام نیک سپاسگزاری کنیم.

نصیری با بیان اینکه شهرستان البرز در کارهای خداپسندانه همواره پیشرو و پیشتاز بوده است، گفت: از مردم شهرستان تقاضا داریم به پویش بزرگ و همگانی بخشودگی اجاره بهای صنوف و اماکن کسب بپیوندند تا بخشی از آلام و مشکلات مردم در شرایط شیوع کرونا التیام یابد.

وی اضافه کرد: در شهر بیدستان اجاره بهای فروردین ماه سالن‌های ورزشی متعلق به سپاه پاسداران و شهرداری بیدستان نیز بخشیده شده و احتمال تمدید آن برای اردیبهشت ماه نیز وجود دارد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز نیز در این دیدار گفت: ۱۰ باشگاه ورزشی در شهر بیدستان فعال بوده که ۶ باشگاه مربوط به اداره ورزش و جوانان، شهرداری و فرماندهی سپاه است.

بهزاد درویشی گفت: با دستور دولت، مستاجران از پرداخت اجاره بها معاف هستند و مالکان چهار باشگاه هم اجاره بهای سه ماهه خود به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال را بخشیدند.

در این بازدید حجت الاسلام مسعود مهدوی امام جمعه الوند و سرهنگ محمد اسماعیل طاهرخانی فرمانده سپاه شهرستان نیز حضور داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha