توزیع گوشت تنظیم بازار ماه رمضان در فارس آغاز شد

شیراز-ایرنا-مدیرکل پشتیبانی امور دام استان فارس گفت:توزیع و فروش گوشت قرمز و مرغ تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان، در سطح این استان آغاز شده است.

رهام رحمانی یکشنبه در این باره گفت: ۹۰۹ تن گوشت قرمز و یک هزار و ۵۱۵ تن گوشت مرغ منجمد، سهمیه به استان فارس تخصیص داده شده است.

وی اظهار داشت: ذخایر مواد پروتئینی در استان مطلوب است و از این بابت در تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز منجمد مشکل خاصی وجود ندارد.

رحمانی ادامه داد: با تدابیر اتخاذ شده هیچ کمبود و افزایش قیمتی در ماه مبارک رمضان نداریم و هر چقدر بازار نیاز به گوشت قرمز و مرغ منجمد داشته باشد، از طریق شرکت پشتیبانی امور دام استان تامین خواهد شد.

وی اضافه کرد: قیمت فروش شرکت پشتیبانی امور دام به شرکت های مباشر و فروشگاه های توزیع کننده برای گوشت قرمز و مرغ منجمد به ترتیب ۳۸ هزار تومان و ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و حداکثر قیمت فروش برای خانوارهای مصرف کننده به ترتیب ۴۲ هزار تومان و ۱۲ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان فارس،گفت: بر اساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان، این اقلام در فروشگاه های زنجیره ای، غرفه های سازمان میادین و تره بار، تعاونی های مصرف و توزیعی و شبکه های توزیع منتخب صنفی توزیع می‌شود.

ششم اردیبهشت ۹۹ برابر با اول رمضان ۱۴۴۱ است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =