۳۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۲
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 83755945
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

روش عرضه و تحویل ماهی در بندرعباس غیر حضوری شود

بندرعباس - ایرنا - بنابه دستور فرماندار بندرعباس و در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا و انتشار ویروس کووید ۱۹، روش عرضه و تحویل ماهی در این شهرستان باید به صورت غیر حضوری شود.

فرماندار بندرعباس شامگاه شنبه در نشست بررسی آخرین وضعیت بهداشتی بازار جدید ماهی فروشان اظهار داشت: در ابتدا سامانه تلفنی دریافت سفارش ماهی از سوی این بازار راه‌اندازی شود و سفارش‌ها از طریق پیک به مشتری در منازل تحویل شود.

عزیزاله کُناری ادامه داد: باتوجه به موارد مثبت اعلامی در دستفروشان و شیوه نادرست عرضه آبزیان، مردم سلامت خود و خانواده هایشان را از طریق خرید از این افراد به خطر نیاندازند.

وی اضافه کرد: همچنین بازار ماهی فروشان بندرعباس نسبت به راه‌اندازی سامانه پیجر برای آن دسته از افرادی که تمایل خرید حضوری دارند اقدام کرده و استمرار ضد عفونی بازار و رعایت اصول و پروتکلهای بهداشت اقدام کنند.

فرماندار بندرعباس گفت: مدیریت بازارماهی فروشان با همکاری مرکز بهداشت نسبت به آزمایش افراد و صدور کارت سلامت افراد اقدام کند و هرگونه عرضه آبزیان به صورت عمده و خرده در خارج از محوطه بازار همچنان ممنوع است.

کُناری خاطر نشان کرد: با عمده فروشانی که با فروش ماهی به دستفروشان زمینه فعالیت آنها را فراهم و بهداشت جامعه را تهدید می‌کنند برخورد قانونی و قضایی انجام می‌شود و این برخوردها تا تعطیلی کامل واحد آنها ادامه می‌یابد.

وی بیان داشت: توقف هم در این منطقه ممنوع بوده و عوامل پلیس راهور نسبت به اعمال قانون خودروهای متوقف شده اقدام می‌کنند و خودروها و قایق هایی که در خط شمالی بلوار مقابل بازار ماهی فروشان توقف کنند اعمال قانون می‌شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =