سهم تعاونی‌های خوزستان در مبارزه با کرونا

اندیمشک - ایرنا - مدیرکل تعاون،کار و رفاه استان خوزستان با اشاره به اهمیت همدلی در شرایط کنونی برای مقابله با ویروس کرونا گفت: تعاونی‌های خوزستان برای کمک به کادر درمانی و مردم از همان آغاز شیوع این بیماری نقش‌آفرینی کرده‌اند.

به گزارش ایرنا ارسلان غمگین روز شنبه در حاشیه بازدید از تولیدی ستایش اندیمشک با محور تولید ماسک و پوشاک پزشکی افزود: تعاونی‌های خوزستان با همیاری و حضور مثبت در صحنه، اقتدار اقتصاد مقاومتی و روحیه تعاون خود را در مقابله این ویروس به خوبی نشان دادند.
وی بیان کرد: برخی از تولیدی‌های خوزستان با تغییر کامل خط تولید خود و تولید گسترده پوشاک پزشکی و ماسک گام موثری در این راستا برداشته‌اند.
وی افزایش فعالیت تولید انواع الکل طبی توسط تعاونی الکل سازی خرمشهر ، راه‌اندازی سریع خط تولید انواع ماسک توسط تعاونی دانش بنیان پویا مکانیک صاحبی دزفول با تولید روزانه هشت هزار ماسک کربن اکتیو و ۱۰ هزار ماسک ساده، تغییر خط تولید تعاونی‌ها از انواع پوشاک به تولید ماسک، گان و انواع پوشاک پزشکی توسط تعاونی پوشاک حضرت زهرا (س)، تعاونی تولید پوشاک اسراء بانو، تعاونی آوای سرزمین مادری اندیکا، تعاونی پوشاک باران جنوب اندیمشک، تعاونی پوشاک ستایش، تعاونی پوشاک تن پوش سحر اندیمشک با تعاونی حجاب اوکسین پاکدخت، تعاونی تولیدی خوش پوش بهبهان و تعاونی بانوان هنرمند دورق شادگان را از جمله خدمات تعاونی ها در مبارزه با ویروس کرونا برشمرد.
غمگین بیان کرد: مشارکت تعاونی‌ها در توزیع رایگان انواع ماسک، گان و سایر اقلام بهداشتی میان عموم شهروندان اقدامی بوده که تب و تاب کمبود ناشی از تلاش محتکران و گرانفروشان را تا حدود زیادی کاهش داده است.
فرماندار اندیمشک هم گفت: تولیدی‌های مختلف اندیمشک با مشارکت بانوان شهرستان تلاش ارزنده‌ای در تولید ماسک و گان داشته‌اند.
پیمان جهانگیری افزود: اگرچه تلخی بیماری کرونا کام مردم را تلخ کرده اما جهاد تعاونی‌های تولیدی‌ و حمایت زنان و مردان جهادگر برای کمک به بخش بهداشت و درمان ستودنی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =