سپاه ورامین شماره حساب قرارگاه مواسات این شهرستان را  اعلام کرد

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه ورامین گفت: با هماهنگی ستاد کرونا شهرستان ورامین و با هدف کمک‌های خیرخواهانه مردم به نیازمندان ناشی از کرونا، حساب شماره ۳۸۱۷۷۰۳۰۳۰۹۷۷۹۳۰۰۱ برای کمک‌های مردم به قرارگاه مواسات کمک‌های مومنانه افتتاح شد.

سرگرد پاسدار سعید تاجیک روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت:یکی از اولویت‌های فعالیت کمیته اجتماعی و قرارگاه مواسات ورامین، شناسایی افراد نیازمندی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا، دچار آسیب شده‌اند تا کمک‌های جمع آوری شده، با حفظ شأن و جایگاه افراد به دست این افراد رسد.

وی افزود: کمک‌های جمع آوری شده، پس از بررسی توسط سازمان‌های خدمات رسان از قبیل کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی توزیع می‌شود تا از توزیع چندباره سبدهای غذایی به یک خانواده جلوگیری شده و این کمک‌ها به دست خانواده‌هایی که در شیوع ویروس کرونا متضرر شده برسد.

وی تصریح کرد: هرچه مقدار کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم و خیرین بیشتر باشد، تعداد بسته‌های معیشتی نیز افزایش می‌یابد و می‌توان خانواده‌های دیگری را تحت پوشش قرار داد.

تاجیک گفت: این بسته‌های حمایتی علاوه بر شهروندان ایرانی، به اتباع خارجی ساکن در شهرستان ورامین که آنان نیز از شیوع ویروس کرونا متضرر شده‌اند توزیع می‌شود و هیچ تفاوتی بین شهروندان ایرانی و اتباع وجود ندارد.

وی افزود: با هماهنگی‌های به عمل آمده، ۵ هزار بسته غذایی با کمک‌های جمع آوری شده تهیه و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه ورامین از شهروندان ورامینی خواست تا کمک‌های خیرخواهانه خود را به منظور کمک به نیازمندان ناشی از ویروس کرونا به شماره حساب ۳۸۱۷۷۰۳۰۳۰۹۷۷۹۳۰۰۱ و یا شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۴۰۶۱۰ واریز کنند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =