مرزبانان هرمزگان یک باند قاچاق مواد مخدر را متلاشی کردند

بندرعباس- ایرنا- مرزبانان هرمزگان با تلاش شبانه روزی موفق به شناسایی و متلاشی سازی یک باند قاچاق مواد مخدر در جزیره هنگام شدند.

فرمانده مرزبانی هرمزگان عصر شنبه در این خصوص اظهار داشت:  مرزداران استان طی چند شبانه روز کار اطلاعاتی از فعالیت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و جابه جایی محموله مواد مخدر به وسیله ۳ فروند شناور در اطراف مرز دریایی جزیره هنگام مطلع شدند و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ حسین دهکی تصریح کرد: مرزداران پایگاه دریابانی بندرعباس و قشم با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان با کنترل مسیرهای تردد قاچاقچیان مواد مخدر در دریا، آنها را مشاهده کردند.

فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت:مرزداران موفق شدنددرعملیاتی سریع و منسجم ۳ فروند شناور را توقیف و ۶۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

سرهنگ دهکی خاطرنشان کرد: در همین رابطه ۹ نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی تاکید کرد: با توجه به حضور و اشراف مرزبانان بر مرزهای آبی استان، مجرمان و سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و با آنها برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =