۳۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۶
کد خبرنگار: 1463
کد خبر: 83755669
۰ نفر

برچسب‌ها

تدوین ۵۷ طرح برای جهش تولید در همدان

همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از تهیه و تدوین ۵۷ طرح تولیدی و محرک توسعه برای سال جهش تولید خبر داد و گفت: اجرای این طرح ها باید در اولویت مدیران استان قرار بگیرد.

ظاهر پورمجاهد عصر روز شنبه در کارگروه اشتغال استان اظهار داشت: برنامه اجرای این طرح ها تنظیم و چارچوب کار به صورت تخصصی آماده شده است.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح ها در افزایش تولید و اشتغال استان نقش بسزایی دارد از مدیران دستگاه های اجرایی و بانکهای استان خواست حساسیت بیشتری به خرج داده و برای ایجاد اشتغال جدید و تثبیت شغل های قبلی تلاش مضاعف داشته باشند.

پورمجاهد با ابراز گلایه از تعلل برخی از بانکهای استان در جذب اعتبارات اشتغال باقی مانده از سال قبل گفت: پرداخت این تسهیلات به متقاضیان نیازمند شتاب بیشتری است. 

وی ادامه داد: یک ماه از سال جهش تولید گذشت و باید برای اجرای برنامه های سال جدید آماده شویم و پرونده سال قبل باید بسته شود.

پور مجاهد تاکید کرد: پرونده طرح های اشتغالزایی که در بانکها باقی مانده به کمک مدیران دستگاه های اجرایی به سرعت تعیین تکلیف شده و سهمیه اعتبار اختصاص یافته به استان باید جذب شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان به مدیران بانکها و اداره ها خاطرنشان کرد: بیماری کرونا نباید وقفه ای در فرآیند اشتغال و تولید ایجاد کند و برنامه ها و فعالیتهای استان باید مانند گذشته ادامه یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =