۳۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۴
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83755631
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

توزیع بسته‌های حمایتی توسط هیات هندبال خوزستان در بحران کرونا

اهواز – ایرنا – رییس هیات هندبال خوزستان از توزیع بسته‌های حمایتی در مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: بسته‌های حمایتی بین اقشار ضعیف و کم برخوردار توزیع شد.

سروش کجباف روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: هیات هندبال خوزستان در کنار اقدامات خود در مقابله با ویروس کرونا، در تامین نیاز اساسی و روزمره مردم با تهیه بسته‌های معیشتی گامی در کم کردن آلام و رنج‌های اقشار کم برخوردار برداشته‌ است.

وی با بیان اینکه این بسته ها شامل ماسک، برنج، ماکارونی، روغن، رب گوجه و سویا است گفت: کار مددرسانی به اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر در نقاط مختلف شهرستان اهواز همچنان ادامه دارد. 

رییس هیات هندبال خوزستان افزود: همچنین در راستای سالم‌سازی و گندزدایی از زندگی مردم در نقاطی از شهر اهواز، از سوی اعضای هیات هندبال خوزستان کار ضدعفونی معابر و سالن‌های ورزشی انجام شد.

وی ادامه داد: برای مقابله و پیشگیری ویروس کرونا، همه ما می‌توانیم به هم نوع نیازمند خود در حد توان کمک کرده تا این ویروس را ریشه کن کنیم. همچنین از مردم انتظار داریم در خانه بمانند و تنها در موارد ضروری به بیرون از خانه بروند.

کجباف با بیان اینکه متاسفانه برخی از رسانه‌ها با بزرگ نمایی از ویروس کرونا، ترس و وحشت در دل مردم ایجاد کرده اند گفت: معتقدم این ویروس همانند دیگر ویروس‌ها بوده و می‌توانیم با رعایت نکات بهداشتی بر آن غلبه کنیم.

به گزارش ایرنا موارد مثبت از بیماری کووید ۱۹ یا ویروس کرونا از اواخر بهمن پارسال در کشور مشاهده شد.شیوع این ویروس بر بیشتر فعالیت‌های اقتصادی ، آموزشی ، اداری اجتماعی و فرهنگی خوزستان تاثیر بسیار بالایی گذاشته است.ویروس کرونا یا کووید ۱۹ اواسط ماه دسامبر (۲۴ آذر۹۸) در شهر ووهان چین گزارش شد.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =