اگر انتقال «آزمون» به وستهم عملی شود، ولورهمپتون خودش را نخواهد بخشید

تهران- ایرنا- باشگاه‌های وستهم یونایتد و لسترسیتی برای جذب «سردار آزمون» ابراز تمایل کرده‌اند و ای کاش ولورهمپتون می‌توانست زمان را به عقب برگرداند.

تارنمای HICT انگلیس نوشت: ولورهمپتون واندررز این روزها در بازار نقل و انتقالات چندان دچار اشتباه نمی‌شود اما حتی باشگاهی همچون ولورهمپتون با چنین استراتژی هوشمندانه و سنجیده‌ای در خصوص خرید بازیکن نمی‌تواند همیشه در ۱۰۰ درصد مواقع کار درست را انجام داد و نمونه آن پرونده سردار آزمون است.

در ژانویه ۲۰۱۹ زمانی که جهان هنوز مریض نشده بود، ولورهمپتون در یک قدمی امضای قرارداد قرضی با «مسی ایرانی» از روبین کازان روسیه قرار داشت.

کازان تمایل داشت تا بند خرید دائمی ۱۱.۵ میلیون پوندی را در قرارداد آزمون بگنجاند؛ موضوعی که ولورهمپتون به وضوح تمایلی به قبول آن نداشت.

با این وجود، کمتر از ۲ سال بعد، مهاجم ۱۸۸ سانتی متری ایران که به موتور گلزنی زنیت بدل شده، در رادار تیم‌های انگلیسی قرار گرفته است.

براساس گزارش آرنا ناپولی، وستهم و لسترسیتی هر دو در حال مذاکره با زنیت برای کشاندن آزمون به ورزشگاه لندن یا کینگ پاور با قراردادی ۳۰ میلیون پوندی هستند.

نیازی به گفتن ندارد که از زمانی که ولورهمپتون برای خرید سردار دودل و دلواپس شد، برچسب قیمتی مرد ۲۵ ساله به شکلی چشمگیر و به طوری تقریبا دقیق ۲۰ میلیون پوند افزایش یافته است.

با توجه به ۲۶ گلی که آزمون در ۴۲ بازی برای زنیت به ثمر رسانده است، بی‌دلیل نیست که باشگاه روسی برای یکی از کمتر دیده شده‌ترین شماره نُه‌های اروپا، خواستار مبلغی بیشتر و چشمگیرتر باشد.

اگرچه آزمون در دوران حضور در روبین کازان روزهای چندان حاصلخیزی را از حیث گلزنی پشت سر نمی‌گذاشت اما شاید آزمون ارزش یک ریسک ۱۱.۵ میلیون پوندی را برای ولورهمپتون داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =