همسر مرحوم پورحیدری: به احترام «منصور» و هواداران از استقلال شکایت نکردیم

تهران- ایرنا- همسر مرحوم منصور پورحیدری گفت: به احترام منصور پورحیدری و هواداران استقلال هیچ‌گاه برای دریافت مطالبات همسرم به باشگاه فشار نیاوردیم و شکایت نکردیم.

«فریده‌ شجاعی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: امروز با مدیرعامل جدید استقلال دیدار و گفت‌وگو داشتم و وی بابت حضور در باشگاه استقلال که پرافتخارترین تیم ایران در قاره کهن محسوب می‌شود، تبریک گفتم.

وی افزود: درباره مطالبات منصور پورحیدری گفت‌وگوهایی داشتیم اما این گفت‌وگوها کلی بود و قرار شد در آینده‌ای نزدیک به طور مفصل‌تر حرف بزنیم.

همسر اسطوره فقید استقلال خاطرنشان کرد: مطالبات پورحیدری از باشگاه استقلال بابت ۲ قرارداد آخرش در حدود ۴۰۰ میلیون تومان است که البته اختلاف حسابی با باشگاه استقلال وجود دارد.

شجاعی تصریح کرد: در حال حاضر باشگاه استقلال بحران مالی دارد و به دنبال این نیستیم مطالبات وی پرداخت شود و هر زمانی که موانع مالی این باشگاه برطرف شد نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

وی تاکید کرد: پورحیدری ۵۰ سال در باشگاه استقلال خدمت کرد و انتظار می‌رفت به او و بازماندگانش توجه بیشتری شود.

همسر مرحوم پورحیدری افزود: به احترام منصور پورحیدری و هواداران استقلال هیچ‌گاه برای دریافت مطالبات همسرم به باشگاه فشار نیاوردیم و شکایت نکردیم.

وی در پایان گفت: تاکنون چند باری زمزمه‌هایی برای حضور من در باشگاه استقلال صورت گرفته اما هیچ وقت این ماجرا به واقعیت تبدیل نشده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار ورزش