مشارکت ۱۰۰ درصدی مردم عجب شیر در غربالگری کرونا

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان عجب شیر با اشاره به مشارکت ۱۰۰ درصدی مردم شهرستان در غربالگری کرونا گفت: برای موفقیت در اجرای گام دوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی هوشمند نیازمند تداوم مشارکت عموم جامعه و رعایت نکات بهداشتی هستیم. 

عادل اصغرپور در جلسه هماهنگی گام دوم مبارزه با بیماری کرونا  از تلاش نیروهای بسیج و سپاه ناحیه ، جامعه پزشکی و کادر پرستاری شهرستان قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه گام دوم طرح فاصله گذاری هوشمند از اول اردیبهشت ماه با همکاری بسیج و شبکه بهداشت و درمان در سطح شهرستان اجرا خواهد شد، گفت: در این طرح به معیشت و اقتصاد در کنار پیشگیری از ویروس کرونا توجه شده است و نیازمند الزاماتی است که صنوف باید در فعالیتشان لحاظ کنند تا اهدافی که ستاد ملی کرونا در کشور به اجرای این طرح تاکید دارند برسیم.

اصغرپور خواستار تشدید بر کنترل و نظارت بر اجرای گام دوم شد و افزود:  در این مرحله با اصنافی که دستورالعمل های طرح را رعایت نکنند اول تذکر کتبی و در مرحله بعد توسط مقام قضایی و تعزیرات حکومتی برخورد می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سلامت جامعه در اولویت است،  اظهارداشت: طبق دستورالعمل‌های ابلاغی، فعالیت صنوف پرخطر ممنوع است و در راستای جلوگیری از تجمعات، تعطیلی بازارهای سنتی و هفتگی تداوم می یابد.

فرماندار عجب شیر اعلام کرد: نظارت و بازرسی بر روند اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند تا پایان قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا به صورت مستمر انجام می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =