جشن گلریزان در آذربایجان‌شرقی غیرحضوری برگزار می‌شود

تبریز - ایرنا - مدیر ستاد دیه آذربایجان‌شرقی گفت: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، جشنواره گلریزان امسال در استان از ابتدای ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

رسول تقی‌پور، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: برگزاری غیرحضوری جشن گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و محکومان مالی استان با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا در استان انجام می شود.

وی با دعوت از خیران و هم‌استانی‌های نوعدوست برای یاری رساندن به این ستاد برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد همانند سال های گذشته، اظهار داشت: امید است امسال نیز خیران این استان در این امر پیشگام شده و در آستانه ماه میهمانی خدا، شادی را به خانواده‌های چشم انتظار هدیه کنند.

مدیر ستاد دیه آذربایجان‌شرقی گفت: خیران و هم‌استانی‌های می توانند کمک‌های خود را به شماره حساب‌های ستاد دیه استان شامل ۸۸۰۰۸۱ بانک سپه و ۱۰۰۱۰۰ بانک تجارت و شماره کارتهای ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۱۰۹۵۶ بانک ملی و ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۵۶۱۶۰ بانک صادرات واریز کرده و تصاویر پرداختی‌های خود را به صورت مجازی به شماره تماس ۰۹۳۸۳۳۷۳۶۸۳ در پیام رسان واتساپ و تلگرام ارسال کنند.

تقی پور، با بیان اینکه ستاد دیه استان با شماره تماس ۰۴۱۳۳۲۸۸۴۲۸ از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵ آماده پاسخگویی به سوالات مردم خیر و نوع دوست آذربایجان‌شرقی است، ادامه داد: زندانیان جرایم غیرعمد چشم انتظار مساعدت‌های مردمی در ایام مبارک رمضان بوده و چشم امید خود را به جشن گلریزان دوخته‌اند بنابراین نباید به دنبال شیوع کرونا ویروس و برگزار نشدن جشن گلریزان به صورت حضوری، از این امر خداپسندانه غفلت کرد.

وی یادآوری کرد: قبض رسید صادره از سوی این ستاد به عنوان هزینه‌های مشمول مالیات و مورد تایید اداره امور مالیاتی در سال مالی ۱۳۹۹ بوده و امکان ضم و ارائه آن جزو اسناد مالی به اداره امور مالیاتی مقدور است.

تقی پور، با اشاره به اینکه ستاد دیه استان در رابطه با جشن گلریزان و کمک‌های غیرحضوری مردم، پویشی مجازی راه‌اندازی خواهد کرد، افزود: در سطح شهر حدود ۳۰ بنر نصب شده و در فضای مجازی نیز اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام می شود تا مردم نوع‌دوست استان مطلع شوند که جشن گلریزان سال‌جاری به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha