شماره حساب کمک های مردمی اسلامشهر به کرونایی ها اعلام شد

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: شماره حساب ۰۱۱۳۵۴۹۱۴۸۰۰۵ نزد بانک ملی برای قرارگاه مواسات امام حسن مجتبی (ع) جهت دریافت کمک های مردمی افتتاح شد.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور افزود: شهروندان اسلامشهر، خیرین، صاحبان صنایع، کارخانه دارها، اتحادیه ها و اصناف می توانند کمک های مالی خود را برای حمایت از اقشار و خانواده های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به این‌حساب واریز کنند.

وی ادامه داد: قرارگاه مواسات امام حسن مجتبی(ع) از هفته گذشته برای حمایت از اقشار و خانواده های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان تشکیل شده است.

مرسلپور گفت: بانک اطلاعاتی مربوط به کسانی که در شرایط فعلی نیاز به کمک و حمایت دارند بزودی تکمیل می شود و با تجمیع امکانات دستگاههای حمایتی دولتی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و هلال احمر مشارکت خیریه ها و کمک های مردمی حمایت لازم از خانواده های آسیب دیده انجام می شود.

بنابر آخرین گزارش منتشر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا تا ظهر شنبه ۳۰ فروردین به ۸۰ هزار و ۸۶۸ نفر رسید که از این تعداد ۵۵ هزار و ۹۸۷ نفر بهبود یافته اند و پنج هزار و ۳۱ نفر جان خود را از دست داده اند.
بر اساس همین گزارش طی ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۳۷۴ بیمار جدید شناسایی شد و ۷۳ نفرفوت کردند.

به گزارش ایرنا، شهرستان اسلامشهربا  ٨٠٠ هزار نفر جمعیت در ١٢ کیلومتری جنوب تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =