۳۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۶
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83755378
۰ نفر

برچسب‌ها

سومین کارگاه تولید ماسک در معمولان راه اندازی شد

خرم‌آباد - ایرنا - بخشدار معمولان گفت: سومین کارگاه تولید ماسک در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا دراین بخش به بهره برداری رسید.

سید حبیب اله موسوی روزشنبه در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی با محوریت مقابله با ویروس کرونا در بخض معمولان اظهار داشت: با راه اندازی این کارگاه روزانه ۱۰ هزار ماسک تولید می شود که نیازشهرستان پلدختر و شهرستان های همجوار به ویژه شهرهایی که کانون ویروس هستند تامین می شود.

وی افزود: با کمک مردم خوب و فهیم بخش معمولان و تلاش اعضای ستاد مدیریت کرونا در این بخش کمترین ابتلا به این ویروس وجود دارد.

بخشدار معمولان بیان کرد: با توجه به آغاز فعالیت ادارات و اصناف و احتمال تشدید وضعیت ابتلا به کرونا در معمولان ضرورت دارد با تعیین گشت مشترک اصناف، تعزیزات شبکه بهداشت، شهرداری و نیروی انتظامی مشاغل پرخطر تعیین و با خاطیان برخورد شود.

وی افزود: پلیس راه ملاوی از تردد تریلرهای مربوط به شهرستان های همجواردر مسیر بخش معمولان جلوگیری کند.

موسوی یادآورشد: با توجه به این که عبور احشام عشایر کوچ رو از مسیر بخش معمولان موجب نارضایتی مردم، شهروندان، روستاییان و دهیاران شده، تقاضا می شود از تردد آنها جلوگیری به عمل آید.

بخشدار معمولان از حوزه های مقاومت بسیج غدیرو سید الشهدای چمشک، فرماندهان پاسگاه‌های انتظامی معمولان، افرینه و چمشک، شورای اسلامی، دهیاران  شهرداری و بهداشت این بخش که در مقابله با ویروس کرونا همکاری داشتند، تقدیر کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =