قدرت اجرای مأموریت‌های هوایی نیروهای مسلح ارتقاء می‌یابد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: با افزوده شدن پهپادهای ساخته شده و ارتقاء یافته وزارت دفاع قدرت رزم، شناسایی و اجرای مأموریت‌های هوایی نیروهای مسلح ارتقاء خواهد یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ عزیز نصیرزاده روز شنبه در مراسم تحویل‌دهی انبوه هواپیماهای بدون سرنشین رزمی شناسایی و هدف به ارتش جمهوری اسلامی ایران که با حضور سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع انجام شد، با تبریک روز ارتش برای مدافعین سلامت کشور آرزوی سلامتی کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: راهبرد امروز نیروی هوایی ارتش به‌کارگیری و گسترش استفاده از هواپیماهای بدون‌سرنشین در کنار هواپیماهای باسرنشین است.

نصیرزاده با قدردانی از تلاش متخصصان صنعت هوایی وزارت دفاع و کشور که در سال «جهش تولید»  گام مهمی در اعتلای قدرت بازدارندگی هوایی کشور برداشتند، افزود: ارتقاء، بومی‌سازی و تولید هواپیماهای بدون‌سرنشین یک دستاورد مهم و موثر در حوزه هوایی به شمار می‌رود و این هواپیماها در حمل، قدرت شناسایی، رزمی، اتولندینگ و اتوتیکاف بسیار پیشرفته و به روز هستند.

وی تصریح کرد: دستاوردهای هوایی در حوزه هواپیماهای بدون سرنشین و پهپاد، توان رزم و انجام مأموریت‌های ما را به شدت افزایش خواهد داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =