کاظم جلالی عید پاک را به مسیحیان و آغاز ماه رمضان را به مسلمانان روسیه تبریک گفت

مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه در پیام ویدئویی عید پاک مسیحیان و آغاز ماه مبارک رمضان را به مسیحیان و مسلمانان جهان بخصوص روسیه تبریک گفت.

به گزارش روز شنبه ایرنا، کاظم جلالی یاداور شد که شیوع گسترده کرونا در جهان بار دیگر ضعیف بودن انسان را به همه ما یادآوری کرد همانگونه که در قرآن کریم به این مساله اشاره شده است.

وی با تقدیر از کادر درمانی ایران و مقاومت ملت ایران در برابر ویروس همه گیر کرونا اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با وجود آنکه با تحریم‌های یکجانبه آمریکا روبرو است اما با رشادت ملت ایران توانست بهتر از بسیاری کشورها که با تحریم روبرو نیستند تا امروز بر این بیماری همه گیر غلبه کند.

جلالی با بیان اینکه سفارت ایران در ایام ماه مبارک رمضان نیز همچنان در خدمت هموطنان کشورمان در روسیه خواهد بود، اظهار داشت: برخلاف سال‌های گذشته که در مرکز اسلامی مسکو  و مسجد رسول اکرم با ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در خدمت مومنان مسلمان در مسکو بودیم اما امسال برنامه‌ها در راستای همراهی با قوانین روسیه و تلاش این کشور برای مقابله با گسترش کرونا، از راه دور و به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha