دستگیری اعضای باند سارقان منزل در همدان

همدان- ایرنا- رییس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و دستگیری سارقان منزل و کشف اموال مسروقه در این استان خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی اسد بیگی روز شنبه در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع یک فقره سرقت منزل و طلاجات در شهر همدان، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد، سرقت منزل دیگری نیز در همان تاریخ در منطقه دیگری از شهر و به همان شیوه به وقوع پیوسته است.

سرهنگ کارآگاه اسد بیگی بیان کرد: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، یکی از سارقان حرفه ای و غیر بومی منزل در یکی از استان های جنوب کشور شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، نامبرده توسط ماموران پلیس آگاهی استان همدان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

رییس پلیس آگاهی استان همدان اضافه کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی استان همدان در تحقیقات به عمل آمده، به سه فقره سرقت با همدستی ۲ نفر دیگر اعتراف کرد و با راهنمایی سارق، همدستان وی نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

کشف بیش از ۶۰ کیلوگرم تریاک در فامنین

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با تلاش های اطلاعاتی کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان باند قاچاقچیان موادمخدر تریاک که اقدام به انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به استان همدان می کردند شناسایی شدند.

سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده با همکاری انتظامی فامنین، یک دستگاه خودرو در ورودی شهر توقیف و بازرسی شد که با کشف ۶۰ کیلوگرم تریاک با لفافه، ۲ متهم دستگیر شدند.

کشف ۴۶ راس دام قاچاق در رزن

فرمانده انتظامی رزن اظهار داشت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان رزن با هدف اجرای طرح مبارزه با ورود کالای قاچاق و ارز و کسب خبری مبنی بر حمل احشام قاچاق، با استقرار ایست و بازرسی مقطعی به کنترل خودروهای عبوری پرداختند.

سرهنگ علی زنگنه افزود: در این عملیات یک دستگاه خودروی باری و یک دستگاه نیسان متوقف و در بازرسی از آن ها، ۴۶ راس گوسفند قاچاق و بدون مجوز حمل و جابجایی کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان این که ارزش احشام کشف شده بر اساس نظر کارشناسان، ۱۱۵ میلیون تومان است بیان کرد: در این خصوص ۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

دستگیری پنج سارق در بهار

فرمانده انتظامی بهار گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان بررسی موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ بزرگعلی نوری افزود: ماموران با استفاده از اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی و پلیسی سارقان را شناسایی و در عملیات های غافلگیرانه پنج سارق سابقه دار را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی، به ۱۰ فقره انواع سرقت اعتراف کردند ادامه داد: سارقان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =