توزیع رایگان ۲ هزار جلد از کتاب دانستنی‌های کرونا در نور

نوشهر - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی در مبارزه با ویروس کرونا از توزیع رایگان ۲ هزار جلد از چاپ نخستین کتاب دانستنی‌های کرونا در این شهرستان خبر داد.

داود فلاح روز شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: در راستای رسالت این اداره برای ارتقای آگاهی بخشی به آحاد مردم و مساعدت ستاد مبارزه با کرونای شهرستان تعداد ۲ هزار جلد کتاب دانستنی های ضروری در مورد کرونا در بین مردم توزیع شد.

وی ادامه داد:  این کتاب ها به صورت رایگان در اختیار مردم ، اداره ها، شهرداری ها، بازار ماهی فروشان و کسبه اماکن پر تردد قرار گرفت.

وی تصریح کرد: نخستین کتاب دانستنی‌های کرونای کشور در شهرستان نور و به همت دکتر علی یزدی به عنوان یک پزشک و مولف به رشته تحریر درامد و با همکاری ستاد کرونای این شهرستان  در چاپ خانه ایشان به چاپ رسید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نور همچنین از تولید و توزیع رایگان بیش از ۵۰ هزار ماسک به همراه گان از سوی این اداره خبر داد و گفت: با مساعدت خیرین شهرستان و انجمن مد و لباس شهرستان نور از ۱۰ اسفندماه کار تولید ماسک به همراه گان آغاز شد و همچنان ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: ۴۰ تولیدی ماسک و گان با کمک یک میلیارد تومانی خیرین شهرستان هم اکنون در حال تولید است.

فلاح همچنین از اجرای تئاتر طنز کمدی ننه سلیمه با موضوع مبارزه با ویروس کرونا و موسیقی بومی ومحلی در مراکز درمانی و بیمارستانی و نیز اماکن عمومی و اجرای ابتکاری نوروزخوانی کرونایی که چندین بار از صدا و سیمای استان بازپخش شد خبر داد.

شهرستان گردشگرپذیر نور با جمعیت بالای ۱۲۰ هزار نفر سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =