شهرداری تهران: طرحی برای رزروی کردن صندلی مترو نداریم

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با رد هرگونه طرحی مبنی بر رزروی شدن صندلی مترو که در برخی رسانه ها مطرح شده گفت: این موضوع در دستور کار شهرداری نیست.

یوسف حجت روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص برخی اخبار منتشره مبنی بر رزروی شدن مترو پایتخت تاکید کرد: این اخبار صحت ندارد.

وی ادامه داد: پیشنهادات بسیاری از سوی افراد مختلف و کارشناسان برای حل معضلات حمل و نقل مطرح می شود اما ما هیچ طرحی برای رزوری کردن مترو نداریم.

حجت در خصوص کاهش سرفاصله حرکت قطارها نیز گفت: در خط ۲ مترو تهران سرفاصله حرکت قطارها را در ساعات اوج به کمتر از ۳ دقیقه رساندیم.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی در مترو تهران نیز گفت: ظرفیت مترو تهران هم اکنون تکمیل است و اگر تعداد مسافران مترو در روز از ۴۰۰ هزار نفر بگذرد عملا فاصله گذاری اجتماعی غیرممکن می شود.


ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری فردا پایان می یابد

همچنین مدیر واحد صدور آرم ترافیک شهرداری تهران به ایرنا گفت:‌ فردا - یکشنبه- ثبت نام طرح ترافیک ویژه خبرنگاران به پایان می رسد و این مهلت دیگر تمدید نمی شود.

عمار سعیدیان فر ادامه داد:‌ خبرنگاران باید مدارک اعلام شده را در سامانه تهران من بارگذاری کنند.

وی خاطرنشان کرد: کار بررسی مدارک بلافاصله پس از اتمام ثبت نام آغاز می شود.

بیماری کرونا که از روزهای پایانی بهمن ماه سال ۹۸ کشور را درگیر کرده بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر روز ۲۹ فروردین، تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به ۷۹ هزار و ۴۹۴ نفر رسید که از این تعداد ۵۴ هزار و ۶۴ نفر بهبود یافته اند و چهار هزار و ۵۹۸ نفر جان خود را از دست داده اند. بر اساس این گزارش تعداد مبتلایان طی ۲۴ ساعت گذشته به یک هزار و ۴۹۹ نفر و تعداد فوت شدگان به ۸۹ نفر می رسد و حال سه هزار و ۵۶۳ نفر وخیم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =