مهلت ثبت‌نام دانشگاه پیام نور تمدید شد

تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: مهلت ثبت‌نام و انتخاب واحد دانشجویانی که ثبت نام نکرده‌اند، تا ۵ اردیبهشت با پرداخت یک سوم شهریه ثابت دانشگاه تمدید شد.

 امیرحسین بهروز گفت: آن دسته از دانشجویان دانشگاه پیام نور که تاکنون نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۹-۹۸اقدام نکرده اند، مجددا دسترسی پردازش ثبت نام اصلی آنها در سیستم گلستان به زودی آغاز می شود و تا تاریخ ۵ اردیبهشت ماه فعال خواهد بود.

وی افزود: با توجه به تمهیدات صورت گرفته در دانشگاه پیام نور و برای مساعدت با تمام دانشجویانی که تاکنون به هر دلیلی موفق به ثبت نام و انتخاب واحد نشده اند، امکان ثبت نام تا تاریخ مذکور فراهم شد و دانشجویان می توانند تنها با پرداخت یک سوم شهریه ثابت نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور یادآور شد: زمان شروع ثبت نام متعاقبا در اطلاعیه اول سامانه گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir اعلام می شود.

بهروز با عنوان اینکه دانشجویانی که قبلا ثبت نام و انتخاب واحد کرده اند، امکان حذف یا اضافه مجدد دروس را نخواهند داشت، افزود: آن دسته از دانشجویانی که با مشکل آموزشی مواجه هستند، برای رفع مشکل خود باید از طریق کارشناس آموزش و یا کاربر ارشد پیگیری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha