۳ هزار بسته بهداشتی میان مددجویان کمیته امداد استان تهران توزیع شد

تهران- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: با همکاری ستاد فرماندهی اجرایی حضرت امام(ره) سه هزار بسته بهداشتی میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان تهران توزیع شد.

سید ابوالفضل پرپنچی روزشنبه در گفت و گو با ایرنا، با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون کمیته امداد استان تهران اقداماتی برای نیازمندان انجام داده است، افزود: سه هزار بسته بهداشتی از طرف بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) دریافت شده که بین مددجویان توزیع شد.

وی ادامه داد: این بسته های بهداشتی شامل یک بطری یک لیتری مواد پاک کننده سطوح، پنج عدد ماسک و یک ژل ضدعفونی کننده دست است که در قالب پویش سلامت- احسان بین خانوارهای تحت حمایت توزیع شد.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به دیگر اقدامات انجام شده برای مددجویان تحت حمایت در مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و یاد آور شد: تاکنون یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به خانوارهای تحت حمایت اختصاص یافته است.

پرپنچی خاطرنشان کرد: همچنین چهارهزار سبد کالا با همکاری قرارگاه جهادی امام رضا(ع)   بین نیازمندان توزیع شد.

وی با اشاره به اقدامات مراکز نیکوکاری تصریح کرد: علاوه بر فعالیت مراکز نیکوکاری در تولید لباس بیمارستانی، مددجویان کارآفرین در ۱۷ کارگاه روزانه ۳۰ هزار ماسک تولید می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =