۳۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۶
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83755140
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالیت کسبه فاقد کد رهگیری خلخال متوقف می‌شود

اردبیل _ ایرنا _ رییس واحد سلامت محیط کار دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی خلخال گفت: فعالیت بازایان و صاحبان واحدهای صنفی که در موعد مقرر اقدام به دریافت کد رهگیری شغلی نکرده‌اند، متوقف می‌شود.

علی ملکی امروز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به پایان مهلت مقرر یک هفته‌ای دریافت کد رهگیری از سوی بازاریان و اصنافی که در لیست شغل‌های کم‌خطر و مجاز به بازگشایی محل کسب هستند، از امروز بازرسان این واحد با مراجعه و بازرسی واحدهای صنفی فعال نسبت به توقف فعالیت صاحبان واحدهای صنفی فاقد کد رهگیری اقدام خواهند کرد.

وی از برخورد با بازاریان خاطی و بی‌توجه به پروتکل‌های مربوط به پیشگیری از کرونا در خلخال خبر داد و گفت: علاوه بر پلمب محل کسب واحدهای صنفی فاقد کد رهگیری ،محل کسب صاحبان واحدهای صنفی که در لیست ۴۹ رسته صنفی پرخطر قرار گرفته و در هیچ شرایطی مجاز به بازگشایی محل کسب خود نیستند ، پلمب می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از گذشت یک هفته از بازگشایی صنوف مجاز در بازار خلخال برخی تخلفات از جمله بی‌توجهی به رعایت مسائل مربوط به پیشگیری از کرونا از سوی برخی کسبه مشاهده می‌شود، اظهارداشت: گروه بازرسی مشترکی با حضور بازرسان اداره صنعت ،معدن و تجارت ،اتاق اصناف و اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی تشکیل شده است.

او افزود: در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا بازگشایی صنوف غیرمجاز به فعالیت حکم مقتضی در محل بازرسی صادر و محل کسب پلمب و صاحب واحد صنفی نیز به لحاظ تهید بهداشتی و افزایش خطر ابتلا به بیماری کرونا به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =