۳۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۶
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 83755019
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار تا ۶ هفته به سال تحصیلی اضافه شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به تشریح شرایط برگزاری امتحانات دانش آموزان در پایان سال تحصیلی جاری پرداخت و گفت: با توجه به تعطیلاتی که برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته شده چهار تا ۶ هفته به این سال تحصیلی اضافه می‌شود و دانش‌آموزان باید با آموزش مجازی و تلویزیونی محتوای آموزشی را کاملاً تعلیم ببینند.

احمد اسکندری نسب در دومین نشست ستاد استانی پیشگیری از شیوع کرونا در سال ۹۹ افزود: هیچ بخشی از کتاب های درسی امسال حذف نمی‌شود و تمام محتوای آموزشی از طریق معلمان برای دانش‌آموزان تدریس خواهد شد.
وی از برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان به صورت حضوری خبر داد و گفت: با توجه به اینکه تمام دانش‌آموزان مدارس همزمان در این آزمون شرکت نمی‌کنند و امکان فاصله گذاری اجتماعی وجود دارد برگزاری آزمون به طور حضوری مانعی ندارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان تصریح کرد: در زمینه بازگشایی مدارس تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.
وی درباره وضعیت برگزاری امتحانات دانش آموزان پایه ششم نیز گفت: امتحانات این پایه لغو و ارزشیابی آن به صورت کیفی - توصیفی خواهد بود.
دومین نشست ستاد استانی پیشگیری از شیوع کرونا در آموزش و پرورش و مدارس استان کرمان در سال ۹۹ با حضور اعضا در سالن شهد جعفری اداره کل اموزش و پرورش استان برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha