۳۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۱
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83754988
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکلات خیابان پرتویی منطقه ۴ تهران رفع می‌شود

تهران - ایرنا- برخی از اهالی و ساکنان خیابان پرتویی در منطقه ۴ تهران، چندی پیش از مشکلات ناشی از ساختمان نیمه کاره در این خیابان گلایه داشتند که، مسئولان شهرداری برای رفع این مشکل اقداماتی انجام دادند.

برخی از اهالی خیابان پرتویی منطقه ۴ تهران در تماس با ایرنا استان تهران از رها شدن ساختمان نیمه کاره گلایه کردند و ابراز داشتند که این ملک بیش از ۱۰ سال است که مکانی برای تخلیه زباله و حضور معتادان شده است.

به گفته ساکنین محله پرتویی مجیدیه، این ساختمان موروثی بوده و ورثه برای تعیین تکلیف، درگیر پیگیری های قضایی هستند اما همچنان مشکلات انباشت زباله و حضور معتادان که در برخی موارد با ورود به آپارتمان های همجوار ایجاد ناامنی می کنند، ادامه دارد.

«سید حسین میر اسماعیلی» مسئول روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران در این خصوص اظهارداشت که بیشترین مشکل این محله و ساختمان نیمه کاره مورد اشاره، این است که اهالی محل زباله های خود را برغم‌ وجود مخزن، به داخل این ساختمان نیمه کاره می اندازند که همین موضوع مشکلاتی را برای اهالی محل ایجاد می‌کند.

میر اسماعیلی تاکید کرد: بر اساس بازدید انجام شده از سوی شهرداری ناحیه، رسیدگی لازم انجام شد و شهرداری ناحیه زباله ها را از این محل جمع آوری کرد.

میر اسماعیلی ادامه داد:  در پی این بازدید، مقرر شد که دیوار این ساختمان نیمه کاره مرمت شود تا هیچ‌ کارتن خواب و یا فرد معتاد نتواند وارد این ساختمان شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =