احوال‌پرسی سخنگوی دولت از پزشک مدافع سلامت کاشان

تهران - ایرنا - سخنگوی دولت در تماسی تلفنی ضمن احوال پرسی از پزشک مدافع سلامت بیمارستان شهید بهشتی کاشان که به بیماری کرونا مبتلا شده است، گفت: دولت تمام قد در کنار همه کسانی که برای سلامت مردم از جان و سلامتی خود دریغ نمی‌کنند، ایستاده است.

«علی ربیعی» چندی پیش در یادداشتی با عنوان «ایستادن در آستانه فصل سرد» در صفحه اینستاگرام خود تصویری از سه بانوی پزشک بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتشر کرد که علیرغم فشار کاری در روند مقابله با کرونا، مصمم و با نشاط دست خود را به نشانه امید و پیروزی نشان می‌دانند.

«دکتر مائده نجفی زاده» یکی از همان سه پزشک حاضر در تصویر (نفر اول از سمت راست) از متخصصان بیماری‌های عفونی و از نخبگان جامعه پزشکی است که از روزهای نخست شیوع بیماری کرونا در کاشان در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا بوده است. او از سه روز پیش و با مشخص شدن ابتلا به این بیماری برای گذراندن دوره درمان، بستری شده است.

ربیعی پس از شنیدن خبر ابتلای دکتر نجفی زاده به بیماری کرونا در تماس تلفنی، ضمن احوال پرسی و آگاهی از روند درمان و آرزوی بهبود و سلامتی این بانوی مدافع سلامت، از زحمات وی قدردانی کرد.

سخنگوی دولت در این گفت وگوی تلفنی به اهمیت نقش و جایگاه پزشکان و پرستاران عرصه مبارزه با بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: دولت تمام قد در کنار همه کسانی که برای عبور از این بحران و برای سلامت مردم از جان و سلامتی خود دریغ نمی کنند، ایستاده است.

کاشان از جمله شهرهایی است که از هفته‌های نخست شیوع بیماری در ایران، یکی از نقاط کانونی و بحرانی کووید ۱۹ بود و با همکاری و همراهی مردم و تلاش شبانه‌روزی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و مدافعان سلامت این شهر، چند روزی است روند شیوع آن کاهشی شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha