پلیس رژیم صهیونیستی حتی به بچه‌ یهودیان نیز رحم نمی‌کند

تهران - ایرنا - پلیس رژیم صهیونیستی که به خشونت فزآینده شهرت دارد، در جریان درگیری با ارتدوکس‌های افراطی در سرزمینهای اشغالی یک دختر ۹ ساله را مجروح کرد.

به گزارش امروز (شنبه) رسانه‌های رژیم صهیونیستی، یهودیان ارتدوکس افراطی پنجشنبه شب در محله «معا شعاریم» در شهر قدس بخاطر ممنوعیت برگزاری نماز جمعی و اعمال محدودیت برای انجام غسل مذهبی با نیروهای پلیس درگیر شدند.
دوربین‌های مداربسته یک فروشگاه در محل درگیری، صحنه پرتاب نارنجک دودزا توسط پلیس رژیم صهیونیستی به سمت جمعیت را نشان می‌دهد که درست جلوی پای یک دختر ۹ ساله منفجر و منجر به جراحت وی می‌شود.
همچنین ویدئوهای منتشر شده در فضای مجازی از حمله نیروهای نظامی به یک کنیسه محلی حکایت می‌کند که باعث وقوع درگیری میان اعضای کنیسه و نیروهای نظامی شد.
کابینه رژیم صهیونیستی پنجشنبه گذشته محدودیت‌هایی را برای مقابله با شیوع بیشتر «ویروس کرونا» در چندین محله در شهر قدس از جمله محله‌های ارتدوکس‌های افراطی اعمال کرد.  
 طبق آمار منتشر شده توسط اداره برنامه‌ریزی راهبردی و اقتصادی وابسته به وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی، شهر قدس با ۲ هزار و ۴۷۷ مورد ابتلا به ویروس کرونا آلوده‌ترین شهر فلسطین اشغالی است.
طبق گزارش‌ها بیشترین میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در شهرهای قدس و «بنی براک» در سرزمینهای اشغالی است.
بر اساس آخرین آمار تارنمای «ورلدومترز»، شمار افراد مبتلا به بیماری «کووید-۱۹ » در فلسطین اشغالی ۱۲ هزار و ۹۸۲ نفر اعلام شده که از این تعداد ۱۵۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha