افزون بر هزار نفر در سیل روزهای پایانی فروردین‌ماه کرمان امدادرسانی شدند

کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی به هزار و ۷۰۲ نفر در سیل روزهای پایانی فروردین ماه سال جاری خبر داد و گفت: طی چهار روز گذشته بیش از ۱۲ تُن اقلام امدادی و غذایی بین خانوارهای متاثر از سیل این استان توزیع شده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا، رضا فلاح افزود: نیروهای امدادی این جمعیت به یک هزار و ۷۰۲ نفر در سیل روزهای پایانی فروردین ماه جاری در شهرستان های کرمان، ریگان و ارزوئیه امدادرسانی کردند.

وی با اشاره به امدادرسانی جمعیت هلال احمر کرمان طی چهار روز گذشته اظهار داشت: بیش از ۱۲ تُن اقلام امدادی و غذایی در بین ۳۴۰ خانوار متاثر از سیل در این استان توزیع شده است. 

وی با اشاره به ارزیابی و امدادرسانی هلال احمر در ۱۷ روستا در مناطق شهداد، گلباف، ماهان، راین، ارزوئیه و ریگان خاطرنشان کرد: با توجه به شدت سیل و تخریب محورهای مواصلاتی در شهداد، جمعیت هلال احمر تاکنون در طی ۲ سورتی پرواز ، اقلام امدادی و غذایی توزیع کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به حضور ۵۵ نفر نیروی عملیاتی در قالب ۱۳ تیم در مناطق سیل زده تصریح کرد: در این عملیات ها ۱۲ دستگاه خودروی سبک و سنگین بکار گرفته شد.

امدادرسانی در مناطق سیل زده استان توسط جمعیت هلال احمر کرمان ادامه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha