پایش سلامت کارکنان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

تهران- ایرنا- سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با هدف حفظ و ارتقای سلامت مردم کشور به ویژه کارکنان سازمان ها و اداره هاt طرحی با عنوان «پایش سلامت کارکنان در برابر ویروس کرونا» در برابر بیماری کووید ۱۹ را اجرا می کند.

به گزارش روز شنبه جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، با توجه به حضور بخشی از کارکنان ادارات در محل کار در شرایط تداوم شیوع کرونا در کشور، سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران طرحی را تحت عنوان پایش سلامت کارکنان در برابر ویروس کرونا با هدف حفظ سلامت کارکنان در برابر بیماری کووید 19 اجرا می کند.

بر اساس این طرح خدمات مختلفی از جمله «استقرار پزشک و دستیار در محل کار»، «پایش بالینی، تشخیص سلامت کارکنان»، «نمونه گیری و تست کرونا از کارکنان»، «ارائه خدمات نقاهتگاهی در منزل»، «گندزدایی محیط سازمان»، «ارایه مواد ضدعفونی کننده به کارکنان» و «آموزش کارکنان سازمان جهت پیگیری و ارجاعات بعدی» در دستور کار  دارد. 

این طرح از امروز شنبه ۳۰ فروردین ماه در تهران آغاز می شود. متقاضیان دریافت این خدمات می‌توانند با شماره ۶۴۰۶۴**۶۶۴۹۰۸۰۵ و همچنین شماره گیری کد دستوری*6655*64064# منوی خدمات را مشاهده و درخواست خود را ثبت کنند.

همچنین لینک سایت دسترسی به خدمات نیز https://b2n.ir/644054 است که به محض ثبت سفارش عملیاتی می شود تا در خصوص ارائه خدمت مورد تقاضا اقدام شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =