۳۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 2256
کد خبر: 83754539
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

هواپیماهای ژاپن بدون مسافر پرواز می کنند

پکن-ایرنا-گزارش یک نشریه ژاپنی حاکی است که هواپیماهای خطوط هوایی این کشور بدون تغییر برنامه، پروازهای داخلی را حتی با توجه به خالی بودن بیشتر صندلی ها ادامه می دهند.

ژاپن تایمز روز شنبه گزارش کرد کرونا باعث یک بحران در کشور شده است و دولت برای این شرایط دستور کاری خاصی به سازمان ها و شرکت های هواپیمایی ارایه نکرده است و آنها طبق برنامه بیشتر پروازها را ادامه می دهند.

شرکت های هواپیمایی آنا و جال در ژاپن اعلام کرده اند که ۹۰ درصد از پروازهای خارجی را قطع کرده اند اما پروازهای داخلی آنها انجام می شود این دو شرکت در گزارشی خاطر نشان کردند که روزانه بیش از ۸۰۰ پرواز را به شهرها و مناطق مختلف ژاپن انجام می دهند.

پروازها در شرایطی در داخل کشور و در بیشتر مواقع بدون مسافر انجام می شود که دولت برای سراسر ژاپن وضعیت اضطراری در نظر گرفته است.

شرکت های هواپیمایی در ژاپن اعلام کرده اند وضعیت اضطراری شرایط آنها را که اصلا مطلوب نیست بدتر نیز خواهد کرد اما همچنان به پروازهای داخلی حتی بدون مسافر ادامه می دهند.

در ژاپن پروازهای داخلی پس از شیوع کرونا ممنوع نشده است اما دولتمردان دایما به مردم توصیه می کنند در خانه ها مانده و فاصله اجتماعی را مراعات کنند.

تا کنون در ژاپن  ۹ هزار و ۷۸۷ تن به بیماری کرونا مبتلا شده و شمار جان باختگان هم به ۱۹۰ تن و شمار بهبود یافتگان نیز به ۹۳۵ نفر افزایش یافته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha