استاندار خراسان شمالی: مدیران در بحث کرونا باید تعهد کاری داشته باشند

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به آنچه که وظیفه و مسوولیت دارند انجام تعهد داشته باشند زیرا ما همگی خدمتگزار مردم هستیم پس نباید به جایگاهی غیر از وظایف خود ورود پیدا کنیم زیرا مسئله منافع مردم، استان و نظام است.

محمدعلی شجاعی روز جمعه در نشست استانی مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: در حد داشته هایمان برای مبارزه با بیماری کرونا کمک شده و خوشبختانه تمام سازمانها در قالب بسیج عمومی پای کار بوده اند پس می توان نتایج بهتری را دید و شایسته تر خدمات را ارائه داد.

وی  افزود : باید با نگاه به بودجه و اعتبارات استانی، توزیع اقلام برای خانوارهایی که معیشت آنان در این مدت با مشکل مواجه شده را با تعیین اولویت ها و طبقه بندی این خانوارها شناسایی کرد و سقف این کمک ها به صورت نقدی یا غیر نقدی هم مشخص شود.

وی خاطرنشان کرد : کمک ها و ارائه خدمات توسط خیرین و سایر نهادهای خدماتی باید به صورت متمرکز انجام شود و از هر گونه موازی کاری اجنتاب شود.

شجاعی تصریح کرد : در شهرستانها تقسیم وظایف صورت گرفته اما با برنامه زمانبندی شده می توانیم بگوییم کجای کار هستیم و چه مقدار توفیق حاصل شده است لذا فرمانداران با سازوکار تعریف شده استان، اقدامات خود را انجام دهند.

وی افزود : بازگشایی اصناف با حفظ قوانین و مقررات و رعایت دستورالعمل های بهداشتی است و اگر مراعات نشود مردم آسیب های جدی را متحمل خواهند شد اما این بازگشایی بر اساس دستور ستاد ملی است و در تمام کشور هم یکسان بوده پس این استان مستثنی نیست.

استاندار خراسان شمالی گفت: شما مدیران اطلاع ندارید که صنایع بزرگ در سایر استانها چه اقدامات چشمگیری برای مبارزه با بیماری کرونا انجام داده اند به طوری که صدها میلیارد تومان هزینه از سوی این صنایع در کشور هزینه شده است.

وی گفت : باید بدانند که با جوسازی، ما از کار کردن دست نمی کشیم و اسم آن زرنگی یا سیاست هم نیست زیرا چیزی برای از دست دادن نداریم و معتقدم قانون، کنار آمدن با همگان نیست و اجازه ورود بی مورد را هم به کسی نمی دهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha